Kategória / Kategória

SENIOR RELATIONSHIP MANAGER [ST-SSRM18]

Megbízónk

Megbízónk nemzetközti hátterű és Európában vezető márkaként számontartott bank, melynek budapesti központjába keresünk új munkatársat Senior Relationship Manager pozícióba.

Feladatok

  • Kiemelt középvállalati ügyfélkör, illetve a nagyvállalati ügyfélkörből egyedi megfontolások alapján az üzletághoz tartozó ügyfelek kiszolgálása
  • Egyedileg strukturált (jellemzően 1 milliárd HUF-t elérő vagy afeletti) finanszírozási ügyletek, illetve ügyletcsomagok kidolgozása és menedzselése
  • Nem finanszírozási szolgáltatások egyedi kondícióinak kidolgozása
  • Igazgatótanács előtti rendszeres prezentációk tartása
  • Junior kollégák mentorálása, szakmai felügyelete
  • Szoros együttműködés a társterületekkel

Követelmények

  • Felsőfokú pénzügyi/gazdasági végzettség
  • Legalább öt éves szakmai tapasztalat hasonló területen, banknál: restructuring, workout, project, nagyvállalati és/vagy szindikált finanszírozásban megszerzett tapasztalat, VAGY Big4-nál megszerzett könyvvizsgáló tapasztalat
  • Komplex gazdálkodást folytató vállalatók működésének megértése
  • Erős pénzügyi és számviteli tudás a gyakorlatból
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • B kategóriás vezetői engedély

Előny

  • Aktív kapcsolatrendszer középvállalati ügyfélkörben

Egyéb

Amit partnerünk kínál:

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag (Cafeteria + bónusz)
  • Szakmai műhelymunkában történő részvétel
  • Dinamikus légkör
  • Szoros együttműködés a legmagasabb szintekkel (CRO, stb.). Ténylegesen elérhető vezetők, akikkel közvetlenül lehet tárgyalni szakmai kérdésekben, az ajtajuk mindig nyitva áll.